Jak przebiega naprawa

Jak przebiega naprawa

Aug 17

Jeżeli potrzebujesz pomocy z samochodem to możemy się tym zająć. Gdzie masz się udać żeby załatwić nasze usługi? Najczęściej zaczynamy od telefonu, który należy wykonać, aby zarezerwować termin wykonania usługi. Jeśli jest to stłuczka czy awaria niespodziewana to zadzwoń, a wyślemy do ciebie lawetę.suszenie.com – osuszanie budynków łódź Ustalenie terminu naprawy zależy od ilości obecnie przyjętych zleceń.

Wykonywane są one w kolejności, jednakże dokładamy wszelkich starań, aby termin wykonywanych zleceń był jak najkrótszy. Możecie dzięki temu jak najszybciej odebrać swoje auto. Pracujemy nad samochodami we wszystkich czterech serwisach, dlatego jeśli w jednym z nich jest aktualnie mniej zleceń, wówczas auta oczekujące zostają przejęte przez inne serwisy. Jeśli umówimy się na konkretny termin odbioru pojazdu wówczas w twoim samochodzie zaczynamy przeprowadzać naprawę. Nie ważne czy jest to naprawa czy tuning jest to dla nas tak samo ważne. Staramy się przeprowadzić diagnozę pojazdu. Jeśli jest więcej problemów do naprawy wówczas informujemy cię o możliwości wykonania dodatkowych usterek i mówimy o wysokości kosztów, jakie trzeba będzie ponieść. Możesz się na to zgodzić lub nie. Wszystko zależy od twoich możliwości finansowych. Jeżeli naprawa jest konieczna wówczas informujemy cię o ewentualnych konsekwencjach braku naprawy.

Twój samochód w naszych rękach jest w pełni bezpieczny. Jeśli naprawa zostanie wykonana i samochód jest w pełni sprawny wówczas możesz odebrać swoje auto z naszego serwisu, do którego go oddawałeś. Chyba, ze twoje życzenie jest inne wówczas możemy dostarczyć pojazd do serwisu, który jest najbliżej ciebie lub jest ci najwygodniej odebrać auto. Jeżeli po odebraniu pojazdu okaże się, że jakakolwiek usterka nie została całkowicie usunięta wówczas przyjedź do nas, a sprawdzimy, co się tak naprawdę dzieje. Nasi specjaliści starają się, aby każde auto wyjechało z naszego serwisu w stanie doskonałym.

Nie ważne czy jest to pojazd używany czy nowy jesteśmy od tego, abyś bez problemów mógł jeździć swoim samochodem. Nasz serwis otwarty jest dla każdego i staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów. Sprowadzamy części do aut z najdalszego zakątka świata, aby spełnić twoje pragnienia. Nasz serwis jest jednym z najlepszych w kraju.

Wpis zawdzięczamy